Jún
6

Nové trendy / Coverlam

V tomto článku by sme vám chceli predstaviť španielskú designovou novinku – dlažbu a obklad s názvom Coverlam. Jedná sa o mimoriadne pevnú laminovanú porcelánovú dosku tenkú len 3 milimetre s veľkosťou 3×1 m.

Coverlam

Coverlam sa v Španielsku vyrába zmiešaním prírodných surovín – pôdy a vody – a použitím moderného systému lisovania. Rolu zohráva aj samotné vypálenie v novej hybridnej (elektrickej a plynovej) peci. Coverlam je následne na zadnej časti spevnený sklenenou sieťovinou s hrúbkou 0,5 milimetra – vďaka tomu získa optimálnu mechanickú pevnosť. Vyrába sa vo veľkosti 3×1 metra a vďaka hrúbke 3,5 milimetra je veľmi jednoduché do tohto obkladu vŕtať, rezať, či robiť akékoľvek úpravy.

Coverlam

Coverlam je ideálny materiál pre interiéry aj exteriéry. Drží na vnútorných aj na vonkajších vyhladených stenách, je možné ho použiť dokonca aj ako exteriérovú dlažbu v oblastiach bez hustej premávky. Je ideálnou voľbou napríklad pri rekonštrukcií kúpeľne, pretože je možné ho jednoducho aplikovať priamo na iný materiál.

Coverlam je odolný voči ohýbaniu, UV žiareniu, chemickým látkam, ohňu a mrazu. Všetky uvedené vlastnosti z neho robia všestranne použiteľný, jedinečný, a inovatívny produkt.

Coverlam

Je taktiež ideálnym produktom pre obloženie fasád, zvýšených podláh či falošných stropov. Vďaka svojim rozmerom a jednoduchému rezaniu môže poslúžiť aj ako nový povrch pre dvere a pulty.

Coverlam


Naše služby

Pozrite si naše služby

Kontaktujte nás

0911 677 710
obchod@benio.sk

Navštívte nás

Predajňa Trnava

Leave A Comment!