Špárovky a lepidlá.

Kvalitné doplnky pre dlhú životnosť.

 

FM vseobecne

FM

malta s prísadou trasu na ručné škárovanie tehlových pásov a pohľadového muriva všetkých typov, tr. CG 2W
Malta s prísadou trasu na dodatočné ručné škárovanie tehlových pásov a pohľadového muriva všetkých typov, napr. keramického, kamenného, betónového a pod. Po vytvrdnutí odolná proti pôsobeniu dažďa a mrazu. Na vonkajšie aj vnútorné použitie. Výroba 7 odtieňov podľa orientačnej vzorkovnice.

Zrnitosť 0 – 1,2 mm, spotreba malty cca 4 – 7 kg/m2 podľa hĺbky a hrúbky škár. Pevnosť v tlaku > 15 N/mm2.

sparovaci-pytel

ŠKÁROVACIE VRECE

na škárovanie pohľadového muriva všetkých typov hmotou FM
Škárovacie vrece je určené na jednoduché a rýchle vyplňovanie škár.

fm-x vseobecne

FM-X

malta s prísadou trasu na strojové škárovanie tehlových pásov a pohľadového muriva všetkých typov, tr. CG 2W
Malta na dodatočné strojové škárovanie tehlových pásov a pohľadového muriva všetkých typov, napr. keramického, kamenného, betónového a pod. Po vytvrdnutí odolná proti pôsobeniu dažďa a mrazu. Na vonkajšie aj vnútorné použitie. Výroba 14 farebných odtieňov podľa orientačnej vzorkovnice.

Zrnitosť 0 – 1,2 mm, spotreba cca 4 – 7 kg/m2 podľa hĺbky a hrúbky škár. Pevnosť v tlaku > 15 N/mm2.

vk-01

VK 01

malta s prísadou trasu na murovanie a súčasné škárovanie, pre tehly s nasiakavosťou 7 – 10 %
Vysoko odolná malta na murovanie a súčasné škárovanie pohľadového muriva z keramických, betónových a kamenných (prírodných aj umelých) stavebných pohľadových prvkov v jednom pracovnom kroku.

Zrnitosť 0 – 4 mm, pevnosť v tlaku > 5 N/mm2, spotreba cca 23 – 54 kg/m2 podľa formátu tehál a hrúbky škáry.

pfm-94

PFM-94

malta na „suché“ škárovanie kamenných dlažieb, vodonepriepustná
Jednozložková minerálna vodonepriepustná maltová zmes. Pre ľahké prevádzkové zaťaženie. Minimálna šírka škáry 10 mm, minimálna hĺbka škáry 30 mm.

Zrnitosť 0 – 1,2 mm, pevnosť v tlaku min. 10 N/mm2, výdatnosť 15 l/25 kg, spotreba 5 – 25 kg/m2 podľa šírky a hĺbky škár.

Lepidlo rks

RKS

flexibilné lepidlo a stierka s prísadou trasu na zatepľovací systém a na lepenie tehlových pásov tr. C2 TE S1 THERM EPS – ETA – 13/0639, THERM MW – ETA – 13/0638
Flexibilné lepidlo s prísadou trasu na lepenie tehlových pásov, prírodných aj umelých kamenných a keramických obkladov. Na lepenie a stierkovanie zatepľovacích systémov s izolantom z EPS, XPS aj MW, s povrchovou úpravou tehlovými a keramickými pásmi. Na vonkajšie aj vnútorné použitie.

Zrnitosť 0 – 1,2 mm, spotreba: na lepenie tepelného izolantu cca 4 kg/m2, na lepenie tehlových pásov cca 5 – 5,5 kg/m2, pri stierkovaní cca 1,3 kg/m2/mm hrúbky vrstvy.